Сега е точно Сре Апр 25, 2018 12:24 pm

Организации

 • Организации

  Теми
  Мислења
  Последно мислење
 • Полиција


  Организација на сервер која го спроведува редот и мирот низ улиците на градот.
  0 Теми
  0 Мислења

 • Армија на Република Македонија (АРМ)


  АРМ е војска на страна на законот која интервенира во сложени акции
  0 Теми
  0 Мислења

 • Болница


  Болница на сервер која им помага на луѓе кој се во критична состојба
  0 Теми
  0 Мислења

 • Такси компанија


  Таксисти кој се секогаш достапни до граѓаните на ЛС
  0 Теми
  0 Мислења

 • Влада


  На чело со премиер кој издава наредби
  0 Теми
  0 Мислења

 • Канал-7


  Секогаш ги имаат најновите и најдобрите вести
  0 Теми
  0 Мислења

 • Теми
  Одговори
  Видено е
  Последно мислење
 • No message.
 

Членови кои го разгледуваат овој форум: Никој
Модератори

Никој

Permissions in this forum:

Не можете да испраќате нови теми во форумот
Не можете да одговарате на темите во форумот

Legend
 • Нови мислења Нови мислења
 • Нови мислења [ Популарни теми ] Нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нови мислења [ Заклучена тема ] Нови мислења [ Заклучена тема ]
 • Нема нови мислења Нема нови мислења
 • Нема нови мислења [ Популарни теми ] Нема нови мислења [ Популарни теми ]
 • Нема нови мислења[ Заклучена тема ] Нема нови мислења[ Заклучена тема ]
 • Објава Објава
 • Важна тема Важна тема
 • Global announcement Global announcement