Задолжително прочитај - Правило

Go down

Задолжително прочитај - Правило

Пишување by Jonas_Valanciunas on Пон Фед 23, 2015 8:21 pm

Правило за пријавување на опоменат играч

Име и презиме на опоменатиот:
Доказ(слика/видео):
Причина:

Насловот на темата треба да гласи:
- Ime_Prezime опоменат од администратор Ime_Prezime

Jonas_Valanciunas
Admin

Број на мислења : 17
Join date : 2015-02-23

Преглед на профилот на членот http://ojdeforum.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот